Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trudnili się włamaniami - zostali zatrzymani

Data publikacji 30.04.2013

Żagańscy policjanci rozbili grupę działającą od kilku miesięcy w powiecie żagańskim i powiatach ościennych, a trudniącą się włamaniami do pomieszczeń gospodarczych, piwnic i altan działkowych. Policjanci odzyskali ponad 650 przedmiotów pochodzących z przestępstw. Zabezpieczyli również 1,5 kg marihuany. Do tej pory zatrzymano cztery osoby. Sprawa jest rozwojowa.

Żagańscy policjanci z pionu kryminalnego jednocześnie wkroczyli do kilku "dziupli" na terenie powiatu żagańskiego, w których zabezpieczyli ponad 650 przedmiotów pochodzących z przestępstw, m.in. rozebrany już na części samochód osobowy, elektronarzędzia, piły spalinowe, kosiarki, siatki ogrodzeniowe, rowery, części samochodowe i sprzęt z altanek ogrodowych. Podczas tych działań w jednej z „dziupli” policjanci znaleźli i zabezpieczyli również narkotyki - w sumie 1,5 kilograma marihuany o czarnorynkowej wartości 45 tys. złotych.

Do tej pory w tej sprawie zatrzymano cztery osoby, jednak jak zapowiadają prowadzący sprawę, jest ona wielowątkowa i rozwojowa.

(KWP w Gorzowie / mw) 

Powrót na górę strony