Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali VW skradzionego w Niemczech

Data publikacji 02.05.2013

Bolesławieccy policjanci odzyskali volkswagena o wartości ponad 40 tys. złotych, skradzionego kilkanaście godzin wcześniej na terenie Niemiec. Prowadząc czynności operacyjne w tej sprawie funkcjonariusze zatrzymali również 23 - letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież auta. Za czyn, o który jest on podejrzany, odpowie teraz przed sądem. Grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Jak ustalili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bolesławcu, do kradzieży doszło na terenie Niemiec w nocy z 29 na 30 kwietnia br. Funkcjonariusze w wyniku podjętych działań operacyjnych, już kilkanaście godzin po zdarzeniu znaleźli skradziony samochód przy jednej z prywatnych posesji na terenie gminy Bolesławiec. VW, którego wartość wynosi ponad 40 tys.zł, zostało zabezpieczone.

Policjanci zatrzymali również młodego mężczyznę podejrzanego o kradzież. 23 - letni mieszkaniec powiatu lubińskiego usłyszał już zarzut kradzieży pojazdu. Teraz grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd.

(KWP we Wrocławiu / mw)

 

Powrót na górę strony