Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dzień Flagi minął bez incydentów

Data publikacji 03.05.2013

Minął kolejny dzień "przedłużonego majowego weekendu" Było to dzień szczególny - Święto Flagi Państwowej. Pomimo odbywających się wielu uroczystości, imprez i pikników Policja nie zanotowała żadnych poważnych incydentów

Kolejny dzień przedłużonego majowego weekendu był normalnym dniem służby dla tysięcy policjantów. Spośród nich kilkuset policjantów monitorowało łacznie 50 zgromadzeń publicznych i uroczystości. Między innymi, dzięki zangażowaniu policjantów przebieg uroczystości był spokojny Nie doszło do żadnych poważnych incydentów, nie odnotowano zakłóceń bezpieczeństwa i porządku publicznego.Centralne uroczystośći odbyły się w Warszawie z udziałem Prezydenta RP, zagranicznych gości i polityków, w których uczestniczyło około 500 osób.Podobnie jak inne, także i ta uroczystość przebiegła w spokojnej, przyjaznej atmosferze.

2 maja odbył się także we Wrocławiu finałowy mecz Pucharu Polski w piłce nożnej pomiędzy Śląska Wrocław i Legii Warszawa. Mecz odbył się przy udziale 35 tysięcy kibiców. Mecz był zabezpieczany przez około 1200 policjantów.

gp 

Powrót na górę strony