Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany złodziej trzeźwieje w policyjnym areszcie

Data publikacji 05.05.2013

Włodawscy policjanci zatrzymali sprawcę kradzieży ciężarowego Iveco. Samochód skradziony został z bazy transportowej we Włodawie. Złodziejem okazał się 43 letni mężczyzna, który w przeszłości wchodził już w konflikt z prawem. 43 latek w chwili zatrzymania był pijany. Mężczyzna odpowie za kradzież oraz jazdę w stanie nietrzeźwości.

Wczoraj po godz. 22 oficer dyżurny włodawskiej Komendy Policji został powiadomiony o fakcie kradzieży samochodu ciężarowego marki IVECO o wartości 20 tys. zł. Pojazd skradziono z bazy transportowej we Włodawie. Policjanci włodawskiej patrolówki udali się w pościg w kierunku,
Mariusz S. został zatrzymany i noc spędził na w policyjnym areszcie. Dziś o jego dalszym losie zadecyduje prokurator. Mężczyzna odpowie za kradzież oraz jazdę w stanie nietrzeźwości.  w którym jak wynikało z otrzymanych informacji odjechał samochód. Kilka kilometrów za Włodawą – w Adampolu policjanci zatrzymali skradziony pojazd i kierującego. Pojazdem kierował znany włodawskiej policji 43- latek. Jak się okazało znajdował się on w stanie nietrzeźwości – miał ponad promil alkoholu w organizmie a w samochodzie niedokończoną butelkę z wódką.

KWP Lublin/gp
 

Powrót na górę strony