Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Czujne oko policjantów drogówki

Data publikacji 09.05.2013

Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Policji w Krasnymstawie uratowali dwóch mężczyzn leżących na drodze krajowej nr 17. Mężczyźni leżeli na jezdni, stwarzając realne zagrożenie w ruchu drogowym, a także dla własnego życia i zdrowia. Okazało się, że obaj byli tak pijani, że samodzielnie nie byli wstanie chodzić.  

W ubiegłym tygodniu funkcjonariusze krasnostawskiej drogówki, podczas patrolu nieoznakowanym radiowozem trasy krajowej numer 17, zauważyli dwóch mężczyzn leżących na jezdni. Okazało się, że 59- i 23-letni mieszkańcy gminy Krasnystaw znajdują się pod wpływem alkoholu i nie są w stanie samodzielnie się poruszać. Mężczyźni leżeli na jezdni, stwarzając realne zagrożenie w ruchu drogowym, a także dla własnego życia i zdrowia.

Droga krajowa numer 17 jest bardzo ruchliwa trasą, gdzie często dochodzi do zdarzeń z udziałem pieszych. Stróże prawa szybko udzielili pomocy nietrzeźwym mężczyznom, ratując ich od potrącenia przez nadjeżdżające pojazdy. Obydwaj mężczyźni, po wytrzeźwieniu, za swoje zachowanie zostali ukarani mandatami karnymi.

(KWP w Lublinie / mg)

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik (format flv - rozmiar 12.11 MB)

Powrót na górę strony