Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narkotyki wyrzucił przez okno

Data publikacji 13.05.2013

Zatrzymany przez bydgoskich policjantów 26-latek usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad 230 gramów amfetaminy i marihuany. Teraz o dalszym losie podejrzanego zadecyduje prokurator.

Kryminalni z komendy miejskiej wspólnie z policjantami z bydgoskiego Błonia zabezpieczyli ponad 230 g środków odurzających. W sobotę (11.05.13) wieczorem, dzięki wcześniej zebranym informacjom, funkcjonariusze weszli do jednego z mieszkań przy ulicy Abrahama. 26-latek na widok policjantów wyrzucił przez okno pakunek. Jak się okazało, w worku foliowym znajdowała się amfetamina. Ponadto kryminalni podczas przeszukania znaleźli schowany w szklanej cukierniczce susz roślinny.

26-letni mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. Na podstawie zebranych w sprawie materiałów podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za to przestępstwo grozi bydgoszczaninowi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Dzisiaj o losie zatrzymanego zadecyduje prokurator.
 
(KWP w Bydgoszczy / mj)
 

Powrót na górę strony