Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlot motocyklistów Harley-Davidson

Data publikacji 13.05.2013

W związku z organizacją na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu, w dniach 16 – 20 maja 2013 r., Zlotu motocyklistów Harley-Davidson (SUPER RALLY 2013) i spodziewanym udziałem w zlocie nawet kilku tysięcy miłośników motocykli, a co się z tym wiąże dużym natężeniem ruchu tych pojazdów, Komenda Wojewódzka Policji we Wrocławiu informuje o mogących występować okresowo, znacznych utrudnieniach na niektórych ulicach Wrocławia.

W związku z organizacją zlotu motocyklowego, okresowe utrudnienia w ruchu spodziewane są na ulicach: Mickiewicza, Paderewskiego, rondo u zbiegu ulic Paderewskiego i Różyckiego, ulica Mickiewicza (wjazd na Stadion Olimpijski), skrzyżowanie ulic Kochanowskiego i Różyckiego, skrzyżowanie ulic Kochanowskiego i Moniuszki oraz skrzyżowanie ulic Wróblewskiego i Mickiewicza, będą wystawione posterunki regulacji ruchem. W tych rejonach będą wystawione posterunki regulacji ruchem.

Dotyczy to w szczególności okresów:

• 15 maja br. - w godzinach popołudniowych,
• 16 maja br. - cały dzień,
• 17 – 19 maja br. – w godzinach 12.00 – 3.00
• 20 maja br. – do godzin popołudniowych


Dodatkowo w ramach Super Rally 2013 organizator zaplanował w dniu 18 maja br. w godzinach 11.00 – 16.00 przejazd motocykli przez centrum miasta. Odbędzie się on ulicami: Różyckiego - Most Szczytnicki, pl. Grunwaldzki, pl. Społeczny, pl. Dominikański, K. Wielkiego, Nowy Świat, Most Uniwersytecki, Drobnera, pl. Bema, Sienkiewicza, Grunwaldzka – Różyckiego.

Z uwagi na organizację tak dużego przedsięwzięcia i potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa na ulicach miasta, apelujemy do wszystkich kierowców, którzy znajdą się w wymienionych wyżej rejonach o wyrozumiałość i stosowanie się do wszelkich poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem i pracowników służb porządkowych. Jednocześnie zwracamy się z apelem do kierowców poruszających się na co dzień ulicami położonymi we wschodniej części miasta o korzystanie w dniach 15 – 20 maja br., w miarę możliwości z innych - alternatywnych tras, m.in. wschodniej obwodnicy Wrocławia (trasa Łany – Siechnice).

(KWP we Wrocławiu / mj)

Powrót na górę strony