Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoczęcie SUPER RALLY 2013 – przebiegło spokojnie

Data publikacji 17.05.2013

16 maja 2013 r. we Wrocławiu, na Stadionie Olimpijskim rozpoczął się zlot miłośników motocykli Harley - Davidson (SUPER RALLY 2013). Do chwili obecnej zgłosiło się już kilka tysięcy uczestników z Polski i innych państw. Nad bezpieczeństwem na terenie miasta oraz w miejscach związanych z organizacją zlotu czuwają dolnośląscy policjanci. W związku z realizowanymi działaniami nie odnotowano na terenie miasta do chwili obecnej żadnych wydarzeń.

Wczoraj we Wrocławiu rozpoczął się oficjalnie po raz pierwszy w Polsce, a kolejny już raz w Europie, Zlot Motocyklistów Harley – Davidson po nazwą SUPER RALLY 2013. Pierwsi jego uczestnicy z różnych klubów motocyklowych dotarli na miejsce organizacji zlotu już dzień wcześniej. Kolejne już dużo większe grupy dojeżdżały w dniu rozpoczęcia. Na chwilę obecną w imprezie uczestniczy już ponad 7 tys. uczestników z różnych regionów świata.

Nad bezpieczeństwem na terenie miasta oraz w miejscach związanych z organizacją zlotu od samego początku czuwają dolnośląscy policjanci prewencji, ruchu drogowego i służb kryminalnych. Funkcjonariusze monitorują m.in. na terenie województwa trasy przejazdu uczestników zlotu pod kątem eliminowania mogących wystąpić zagrożeń. W okolicach miejsca organizacji imprezy na terenie miasta działają w zależności od potrzeb posterunki regulacji ruchem. W związku z realizowanymi działaniami nie odnotowano do chwili obecnej na terenie Wrocławia i województwa dolnośląskiego żadnych wydarzeń, a także przypadków zakłóceń ładu i porządku publicznego.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Film Rozpoczęcie SUPER RALLY 2013 – przebiegło spokojnie

Opis filmu: zlot, motocykle

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Rozpoczęcie SUPER RALLY 2013 – przebiegło spokojnie (format flv - rozmiar 1.96 MB)

Powrót na górę strony