Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policyjne zmagania na boisku

Data publikacji 22.05.2013

18 maja na boisku Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ odbył się towarzyski mecz pomiędzy reprezentacją Policji a reprezentacją Lublińca. Mundurowi nie dali szans swoim przeciwnikom i spotkanie zakończyło się wynikiem 6:0. Był to kolejny ważny sprawdzian dla policyjnej reprezentacji przed zbliżającym się meczem z drużyną z Niemiec.

Na boisku Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga Północ przy ulicy Kawęczyńskiej w Warszawie stanęły naprzeciwko siebie dwie reprezentacje, Policji i Lublińca. Mimo że był to towarzyski mecz, od pierwszego gwizdka wiadome było, że rywalizacja będzie duża i żadna ze stron nie może liczyć na taryfę ulgową. W skład reprezentacji mundurowych weszli funkcjonariusze Komendy Stołecznej Policji, komend wojewódzkich z Katowic, Krakowa, Wrocławia, Centralnego Biura Śledczego, Centrum Szkolenia Policji w Legionowie i Biura Operacji Antyterrorystycznych KGP. Odświeżony, przez trenera Andrzeja Kuczyńskiego, skład rozgromił reprezentację Lublińca 6:0.

Dla drużyny spod znaku policyjnej gwiazdy gole strzelili:

  • Robert Kuczmaszewski, KWP Katowice – 2
  • „Góral”, BOA KGP – 1
  • Karol Ponikiewski, KSP – 1
  • Marcin Czaja, KSP – 1
  • Robert Rosiński, KWP Wrocław – 1

Spotkanie z Lublińcem było ważnym sprawdzianem dla reprezentacji polskiej Policji. Już w lipcu zostanie rozegrane najważniejsze tegoroczne spotkanie z reprezentantami Policji z Niemiec i będzie to jedna z atrakcji obchodów 94 rocznicy powstania Policji. Do tego czasu, mundurowi wezmą jeszcze udział w turnieju GDYNIA IPA 2013 oraz w rewanżowym meczu z reprezentacją Lublińca.

kj

Powrót na górę strony