Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ukradł kontenery o wartości ponad 40 tys. złotych

Data publikacji 23.05.2013

Pracownik firmy zajmującej się zbieraniem używanej odzieży sprzedał na złom 27 kontenerów na odzież o wartości ponad 40 tys. złotych. Mężczyzna został zatrzymany i dzisiaj usłyszy zarzuty kradzieży, za co grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Kryminalni z lęborskiej policji ustalili i zatrzymali wczoraj 25-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego, który od marca do połowy maja br. ukradł, a następnie sprzedał 27 kontenerów do zbierania używanej odzieży. Jak się okazało, mężczyzna pracował w firmie, do której należały kontenery. W ciągu dnia zajmował się rozstawianiem kontenerów i sprawdzaniem ich zapełnienia, a po godzinach tym samym samochodem, kradł i wywoził kontenery do punktów skupu złomu. Firma, do której należały kontenery wyceniła straty na ponad 40 tys. złotych.

Zatrzymany mężczyzna został osadzony w policyjnej celi i dzisiaj usłyszy zarzuty kradzieży mienia, za co grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(KSP / mj)

Film Ukradł kontenery o wartości ponad 40 tys. złotych

Opis filmu: kradzieże, kontenery na odzież

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Ukradł kontenery o wartości ponad 40 tys. złotych (format flv - rozmiar 1.85 MB)

Powrót na górę strony