Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nietrzeźwi opiekunowie niemowlaka

Data publikacji 06.06.2013

Ciechanowscy policjanci zatrzymali dwójkę nieodpowiedzialnych opiekunów, którzy w stanie upojenia alkoholowego zajmowali się czteromiesięcznym dzieckiem. Chłopczyk trafił do babci, a rodzice trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Wczoraj wieczorem ciechanowska Policja otrzymała informację o dziecku pozostawionym bez opieki w wózku. Wózek miał stać za budynkiem szkoły przy ul. Wojska Polskiego. Na miejsce udali się policjanci, którzy zastali leżącą na ziemi młodą kobietę oraz ledwo trzymającego się na nogach mężczyznę, który usiłował budzić swoją towarzyszkę. W stojącym obok wózku leżał czteromiesięczny chłopczyk. Funkcjonariusze ustalili, że kobieta jest matką dziecka, a mężczyzna jej konkubentem. Na miejsce wezwali babcię dziecka, której przekazali niemowlę.

Policjanci przewieźli  19-letnią kobietę i 22-letniego mężczyznę do komendy, gdzie sprawdzili ich stan trzeźwości. Alkomat u obojga wskazał po ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Po badaniu lekarskim oboje trafili do policyjnego aresztu. O sytuacji zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich, który zadecyduje o dalszym losie rodziców i ich dziecka.
 
(KWP w Radomiu / mj)

Powrót na górę strony