Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Szydłowieccy policjanci pomagają w czasie powodzi

Data publikacji 12.06.2013

Kilkunastu policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu pomagało w usuwaniu skutków powodzi i lokalnych podtopień na terenie powiatu szydłowieckiego. Mieszkańcy innych miast mogą także liczyć na pomoc Policji i Straży Pożarnej.

Wczoraj od rana kilkunastu policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego i Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Szydłowcu pomagało w usuwaniu skutków powodzi i lokalnych podtopień na terenie powiatu szydłowieckiego. Policjanci pracowali  głównie przy kierowaniu ruchem pojazdów na objazdach  przy zalanej trasie  krajowej nr 7 w Skarżysku Kamiennej  oraz drogi wojewódzkiej W-727 biegnącej przez Chlewiska.

Przy ścisłej współpracy ze strażakami zostały wyznaczone objazdy zalanych miejscowości. Ruch z krajowej „siódemki” był kierowany przez Majdów i Bliżyn. Natomiast w Chlewiskach objazdy odbywały się lokalnymi ulicami. Policjanci pracowali do nocy.

W innych miastach, gdzie również dochodzi do miejscowych podtopień, policjanci wraz ze strażakami cały czas monitorują sytuację i w razie zagrożenia natychmiast reagują.

(KWP w Radomiu / mj)

Powrót na górę strony