Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzewany o pchnięcie nożem mężczyzny zatrzymany

Data publikacji 17.06.2013

Dzisiaj rano policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o ugodzenie nożem mężczyzny na przystanku autobusowym na skrzyżowaniu ulic Połczyńskiej i Powstańców Śląskich. Do zdarzenia doszło w miniony piątek w godzinach rannych, wtedy do 43-letniego mężczyzny podszedł napastnik i zażądał od niego pieniędzy na alkohol. Kiedy zaczepiony odmówił, sprawca zadał poszkodowanemu jeden cios w lewą stronę klatki piersiowej.

Obecnie trwają czynności z zatrzymanym mężczyzną, policjanci zbierają materiał dowodowy, który pozwoli na przedstawienie zarzutów zatrzymanemu, sprawdzają zapis z monitoringu miejskiego oraz przesłuchują świadków. Kiedy i jakie zarzuty usłyszy zatrzymany zadecyduje prokurator.

Policja nadal prosi o pomoc każdego, kto może pomóc w tej sprawie, świadków, osoby, które widziały uciekającego z miejsca zdarzenia mężczyznę ubranego w dres ze słuchawkami na uszach. Każda informacja może być dla nas istotna. Zapewniamy anonimowość. Informacje można przekazywać pod nr tel. 22 603 72 55, 22 603 94 19 lub 112.

(KSP / mj)

Powrót na górę strony