Areszt za usiłowanie zabójstwa dwójki studentów - Aktualności - Policja.pl

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za usiłowanie zabójstwa dwójki studentów

Data publikacji 27.06.2013

Zatrzymany przez bydgoskich policjantów trafił na trzy miesiące do aresztu. Mężczyzna jest podejrzany o usiłowanie podwójnego zabójstwa. 24-latkowi grozi kara 25 lat pozbawienia wolności albo dożywocie.

Wczoraj (26.06.13) policjanci z bydgoskich Wyżyn doprowadzili do sądu podejrzanego o usiłowanie podwójnego zabójstwa dwójki studentów. Po zapoznaniu z zebranymi przez kryminalnych materiałami śledztwa sąd przychylił się do wniosku prokuratora i tymczasowo aresztował mężczyznę na 3 miesiące. Wcześniej, w prokuraturze 24-latek usłyszał zarzuty przestępstwa, za które grozi 25 lat albo dożywotnie więzienie.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w jednym z bloków na bydgoskich Wyżynach. W poniedziałek (24.06.13) nad ranem dyżurny policji otrzymał zgłoszenie z prośbą o interwencję. Natychmiast na miejsce skierowano mundurowych. Na klatce schodowej policjanci zastali dwoje młodych ludzi z licznymi obrażeniami. Kobieta i mężczyzna, w wieku 20 lat, zostali przewiezieni do szpitala. W mieszkaniu funkcjonariusze zatrzymali do wyjaśnienia 24-letniego mężczyznę. Prowadzone śledztwo wyjaśni okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. 

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Ładowanie odtwarzacza...
Powrót na górę strony
Polska Policja