Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

6 listów gończych i 2 ENA

Data publikacji 15.07.2013

W ubiegłym tygodniu do kraju powrócił poszukiwany od 2009 roku Łukasz K. Sądy wydały w za nim sumie 6 listów gończych i 2 Europejskie Nakazy Aresztowania. Mężczyzna trafił do aresztu. Katalog przestępstw popełnianych przez Łukasza K. był dość duży. Począwszy od gróźb, przez paserstwo, aż do oszustw i rozboju.

Intensywne czynności zmierzające do ustalenia miejsca pobytu 28-letniego mężczyzny już w zeszłym roku przyniosły oczekiwany efekt. Informacje zebrane przez pruszkowskich kryminalnych oraz wskazanie miejsca przebywania Łukasza K. spowodowały, że został on zatrzymany w Wielkiej Brytanii, w grudniu 2012 roku. Od tego czasu trwały zabiegi o zgodę na przewiezienie mężczyzny do Polski. W ubiegłym tygodniu zatrzymany trafił do aresztu.

Za 28-latkiem zostało wydanych 6 listów gończych od 2009 do 2012 roku oraz dwa Europejskie Nakazy Aresztowania. Wszystkie dotyczyły doprowadzenia do najbliższego aresztu lub zakładu karnego. Katalog przestępstw popełnianych przez Łukasza K. był dość duży. Począwszy od gróźb, przez paserstwo, aż do oszustw i rozboju.

(KSP / mj)

Powrót na górę strony