Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci poszukują uprowadzonego dziecka

Data publikacji 16.07.2013

Wrocławska policja od wczoraj poszukuje 4-letniego chłopca. Dziecko zostało uprowadzone 15 lipca 2013 roku około południa z terenu jednego z wrocławskich przedszkoli. Informację o tym policjanci otrzymali od pracowników przedszkola. Natychmiast po jej otrzymaniu na miejscu pojawiły się policyjne patrole. Funkcjonariusze ustalali okoliczności zdarzenia oraz rozpoczęli poszukiwanie chłopca.

Chłopiec ubrany był w błękitną koszulkę, błękitną bluzę z kapturem na zamek, granatowe spodenki dresowe, skarpetki w paski niebiesko-żółte, białe buty sportowe na rzepy. Chłopiec nosi okulary koloru błękitnego w grubych oprawkach.

Z przekazanych informacji wynikało, że chłopiec może znajdować się w samochodzie marki "Honda Civic" koloru czarnego, a numery rejestracyjne pojazdu rozpoczynały się od liter WZ.

Informacja o tym zdarzeniu od razu została rozesłana do innych jednostek Policji oraz do Straży Granicznej.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że dziecko zostało uprowadzone przez ojca. W związku z tym, że może przebywać też za granicą, funkcjonariusze są w stałym kontakcie z Policyjnym Biurem Współpracy Międzynarodowej.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje proszone są o kontakt z Komisariatem Policji Wrocław Krzyki pod nr telefonu 71-340-36-07, 71-340-46-63 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 997.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony
Polska Policja