Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wygrali aukcję - wypłynęli w patrol po Jeziorze Solińskim

Data publikacji 23.07.2013

Pół roku niecierpliwego oczekiwania na realizację wygranej aukcji zdecydowanie się opłaciło. Jak stwierdzili uczestnicy prewencyjnego patrolu łodzią motorową po Jeziorze Solińskim, doceniają teraz pracę funkcjonariuszy pełniących służbę w Bieszczadach. Policyjna aukcja, wygrana w styczniu br. przez mieszkańców Wielkopolski, zasiliła konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas trwającego ponad dwie godziny patrolu jego uczestnicy mieli okazję zapoznać się z wyposażeniem służbowym policjantów oraz specyfiką pełnienia policyjnej służby na wodzie. Byli świadkami kilku interwencji wobec niefrasobliwych turystów podejmujących ryzykowne zachowania.

Po zakończeniu wspólnego patrolu nasi goście stwierdzili, że teraz rozumieją i doceniają potrzebę takich patroli na wodzie. Dzięki sprzyjającej pogodzie mieli również okazję bliżej poznać nieznane zakątki Jeziora Solińskiego, którego linię brzegową codziennie patrolują funkcjonariusze z Polańczyka.

Dwugodzinny patrol prewencyjny łodzią motorową po Jeziorze Solińskim można było wylicytować na aukcji charytatywnej na rzecz WOŚP wystawionej przez podkarpacką Policję podczas XXI Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

(KWP w Rzeszowie / pt)

Powrót na górę strony