Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci z Blue Knights V na 8 urodzinach Wiktorii

Policjanci z dzierżoniowskiej komendy zrzeszeni w Blue Knights, który jest międzynarodowym motocyklowym klubem stróżów prawa, pojechali do 8-letniej Wiktorii, aby złożyć jej życzenia i wręczyć urodzinowy prezent z okazji urodzin. W rodzinnej atmosferze odśpiewali „STO LAT” i zjedli smaczny tort. Wiktoria, która jest podopieczną Blue Knights Poland V, urodziła się z jedną rączką i bez nóżek.

Policjanci z dzierżoniowskiej komendy: Krzysztof Grzelka, Dariusz Kaczorowski, Zbigniew Gardecki i Marcin Karpiński pojechali do Szczytnej na 8 urodziny Wiktorii. Dziewczynka została porzucona przez biologiczną rodzinę i pokochana przez nową mamę. Wiktusia urodziła się z jedną rączką i bez nóżek. Aby radzić sobie w życiu, musi wystarczyć jej tylko lewa ręka.

Członkowie Blue Knights na całym świecie angażują się w działalność charytatywną na rzecz dzieci oraz osób chorych czy poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach. Blue Knights Poland V, zrzeszający policjantów m.in. z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie, od tego roku pomaga właśnie Wiktusi. Oprócz przekazania 1% dla swojej podopiecznej, zabrali ją na zlot motocyklowy. Nie mogło ich również zabraknąć na 8 urodzinach dziewczynki, gdzie przejechali na motorach, przywożąc wspaniały tort oraz prezent, o którym marzyła Wiktoria - tablet.

Wszystkim, którym los Wiktorii jest bliski, może ją wspomóc finansowo choćby najdrobniejszą kwotą. Bliższe informacje na ten temat na stronie: 1% dla Wiktorii - naszedzieci.net.

Wikusia potrzebuje również innego wsparcia, takiego jaki dają jej m.in. członkowie Blue Knights Poland V. Każdy, kto ma pomysł, co zrobić, aby Wiktoria żyła w przekonaniu, że być osobą niepełnosprawną, to nie znaczy być osobą gorszą od innych prosimy o kontakt z Blue Knights Poland V, bliższe informacje i dane kontaktowe pod adresem: Blue Knights Poland V - bkplv.pl.

(KWP we Wrocławiu / mmw)

Powrót na górę strony