Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany posiadał narkotyki

Data publikacji 09.08.2013

Za posiadanie środków odurzających w znacznych ilościach w celu wprowadzenia ich do obiegu odpowie 23-letni mieszkaniec Lublina. Wczoraj podczas przeszukania jego miejsca zamieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli ponad 60 g amfetaminy, niewielkie ilości marihuany oraz wagę elektroniczną. 23-latek poszukiwany był ponadto celem osadzenia w zakładzie karnym. Młody człowiek ma do odbycia karę 2,5 roku więzienia za popełniony w przeszłości rozbój.

Policjanci z VI Komisariatu Policji przeszukali wczoraj jedno z mieszkań przy ul. Drewnianej w Lublinie. Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że mieszkujący tam mężczyzna może posiadać środki odurzające. Podczas sprawdzania pomieszczeń policjanci znaleźli w zamrażalce ponad 60 g amfetaminy. Zabezpieczono także niewielkie ilości marihuany oraz wagę elektroniczną.

Właściciel narkotyków został zatrzymany i doprowadzony na komisariat. 23 –latek odpowiadał będzie za posiadanie znacznych ilości narkotyków w celu wprowadzenia ich do obrotu. Jak ponadto ustalili policjanci, mężczyzna poszukiwany był celem osadzenia w zakładzie karnym. Ma do odbycia karę 2,5 roku więzienia za popełniony w przeszłości rozbój. Teraz za naruszenie przepisów ustawy o przeciwdziałaniu narkomani grozić mu może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / mw)
 

Powrót na górę strony