Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zaginiony wypatrzony z policyjnego śmigłowca w polu kukurydzy

Data publikacji 13.08.2013

Dzisiaj w południe w miejscowości Wojszyn gm. Janowiec policjanci odnaleźli zaginionego 73-latka. Mężczyzna wypatrzony został z policyjnego śmigłowca, który zaangażowany został do poszukiwań. Zaginiony 73 latek spał w polu kukurydzy. Na miejsce wezwano pogotowie. Lekarze oceniają stan zdrowia odnalezionego mężczyzny jako stabilny.

Wczoraj po południu policjanci z Puław przyjęli zawiadomienie o zaginięciu starszego pana cierpiącego na zaniki pamięci. 73-latek w południe wyszedł z domu w miejscowości Wojszyn. Prowadzone początkowo przez znajomych poszukiwania nie przyniosły rezultatu.

Funkcjonariusze z Puław przeszukiwali wczoraj okolice, rozpytywali mieszkańców miejscowości Wojszyna i położonych w pobliżu terenów. Ponieważ prowadzone działania nie przyniosły rezultatu, dzisiaj do akcji zaangażowano także policyjny śmigłowiec z Zarządu Lotnictwa Policyjnego KGP. Kilkanaście minut po 12: 00 policjanci ze śmigłowca zauważyli mężczyznę. 73-latek odnaleziony został w miejscowości Wojszyn, na rozległym polu kukurydzy. Na miejsce wezwano natychmiast pogotowie. Już wiemy, że lekarze ocenili stan 73-letniego mężczyzny jako stabilny -  nic nie zagraża jego życiu.

(KWP w Lublinie / mw)

Powrót na górę strony
Polska Policja