Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczą mecz Polska - Dania

Data publikacji 13.08.2013

Jutro na stadionie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacją Polski i Danii. Nad bezpieczeństwem zawodników, kibiców i mieszkańców Gdańska czuwać będzie prawie 250 funkcjonariuszy. Zabezpieczą oni tereny wokół stadionu i trasy dojazdowe, a także pilnować będą, by nie doszło do zakłócenia ładu i porządku na terenie całego Gdańska.

Już jutro na stadionie przy ul. Pokoleń Lechii Gdańsk odbędzie się mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Polski i Danii.

Prawie 250 policjantów różnych pionów będzie pilnować, by nie doszło do zakłócenia ładu i porządku publicznego na terenie Gdańska. Na kilka godzin przed meczem funkcjonariusze zabezpieczać będą drogi dojazdowe oraz kierować będą na wyznaczone parkingi przy ul. Marynarki Polskiej, Hallera i Uczniowskiej. Policjanci z komendy miejskiej i oddziałów prewencji zadbają o bezpieczeństwo kibiców zarówno podczas drogi na stadion, jak i w czasie powrotu z imprezy.

Przed godziną 18:00 ul. Pokoleń Lechii Gdańsk i ul. Żaglowa zostaną zamknięte. Wjazd na te ulice będzie możliwy dla posiadaczy identyfikatorów. Ulica Stara Uczniowska zostanie wyłączona dla ruchu kołowego.

(KWP w Gdańsku / mmw)

Powrót na górę strony