Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuana i kokaina w rękach Policji

Data publikacji 16.08.2013

Inowrocławscy policjanci gromadzą materiał dowodowy dotyczący zatrzymania dwóch mężczyzn za narkotyki. Obu sprawcom grozi kara więzienia. Wobec jednego z nich Policja wnioskuje o areszt tymczasowy.

Do zatrzymań inowrocławian doszło wczoraj (15.08.2013r.) po tym, jak policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację o osobach uwikłanych w ten proceder. Do jednego z nich jeszcze wczoraj mundurowi zapukali do mieszkania przy ul. Alejnika. Tam podczas przeszukania policjanci znaleźli 5,13g kokainy. Zatrzymany do sprawy został 27-letni mężczyzna. Chwilę później na tej samej ulicy policjanci podeszli do młodego „spacerującego” mężczyzny. Jak wynikało z ustaleń miał on posiadać przy sobie narkotyki. Podczas przeszukania jego plecaka podejrzenia mundurowych potwierdziły się. Mężczyzna miał bowiem ponad 200g marihuany i wagę. 19-letni inowrocławianin również został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Dziś (16.08.2013r.) obaj mężczyźni zostali przesłuchani przez policjantów i usłyszeli zarzuty. 27-latkowi postawiony został zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3. 19-letni mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania i wprowadzania do obrotu znacznej ilości środków odurzających. Wobec niego policjanci wnioskują o tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące. Grozi mu dużo wyższa kara, bo pozbawienia wolności do 12 lat.

(KWP w Bydgoszczy / mmw)

Powrót na górę strony