Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Śmiertelne ugodzenie nożem

Data publikacji 19.08.2013

Kraśniccy policjanci wyjaśniają okoliczność tragicznego w skutkach zdarzenia, do którego doszło wczoraj w miejscowości Popkowice. W wyniku ugodzenia nożem zmarł 17-letni mieszkaniec powiatu kraśnickiego, jego starszy o rok kolega został poraniony ostrym narzędziem w rękę. Do sprawy zatrzymany został nieletni mieszkaniec gminy Borzechów. 15-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka.

Policjanci z Kraśnika prowadzą czynności w sprawie śmiertelnego ugodzenia nożem. Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 23:00, na boisku sportowym w miejscowości Popkowice, podczas trwającego tam festynu dożynkowego. Dwaj młodzi mieszkańcy powiatu kraśnickiego zranieni zostali nożem. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia. Niestety 17-letni chłopak zmarł podczas reanimacji w drodze do szpitala. Z kolei 18-latek doznał rany ciętej ręki.

Funkcjonariusze zatrzymali do sprawy 15-letniego mieszkańca gm. Borzechów. Do zatrzymania doszło w miejscu zamieszkania nieletniego. 15-latek trafił do Policyjnej Izby Dziecka.

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalają okoliczności i szczegóły zajścia. Od rana prowadzone są dalsze czynności dochodzeniowe.

(KWP w Lublinie / mj)

Powrót na górę strony