Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadli na cukrze

Data publikacji 19.08.2013

Ostrołęccy policjanci zatrzymali czterech mężczyzn podejrzanych o kradzież kilkudziesięciu ton cukru z jednej z miejscowych firm. Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego cukru. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, a śledczy będą starali się wyjaśnić gdzie podział się słodki łup.

Z terenu jednej z ostrołęckich firm od jakiegoś czasu ginął cukier. Kolejna kradzież miała miejsce kilka dni temu. Sprawcy, po dostaniu się do magazynu, skradli z niego dwie palety cukru. Policjanci z Wydziału dw. z Przestępstwami Przeciwko Mieniu KMP w Ostrołęce już po kilku dniach od kradzieży wpadli na trop włamywaczy.

W miniony piątek funkcjonariusze zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o kradzież oraz czwartego, u którego w stodole ujawniono 1520 kilogramów skradzionego cukru. Wszyscy czterej mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Tego samego dnia zostały im przedstawione zarzuty, a Prokuratura Rejonowa w Ostrołęce zastosowała wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Wszystkim zatrzymanym grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Radomiu / mj)

Powrót na górę strony