Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

31-latek podejrzewany o zgwałcenie siostry

Data publikacji 20.08.2013

Policjanci z Biłgoraja zatrzymali 31-letniego mieszkańca gminy Goraj podejrzewanego o zgwałcenie swojej siostry. Do przestępstwa doszło wczoraj. Pokrzywdzona to 25-letnia mieszkanka powiatu biłgorajskiego. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju.

Pokrzywdzona 25-latka z powiatu biłgorajskiego wczoraj złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Z informacji wynikało, że młoda kobieta została zgwałcona przez swojego brata. Mężczyzna również groził kobiecie, że zabije rodziców a później popełni samobójstwo.

Poszukiwany od wczoraj 31-latek został odnaleziony i zatrzymany dziś rano pod domem pokrzywdzonej. W chwili zatrzymania był trzeźwy. Nie stawiał oporu policjantom. Został doprowadzony do komendy, gdzie czeka na przedstawienie zarzutów za popełnione przestępstwa. 31-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Czynności policyjne w tej sprawie trwają.

Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju. Ponadto w toku czynności w tej sprawie ustalono, że w przeszłości mężczyzna notowany był przez policję za inne przestępstwo. Za zgwałcenie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie / pt)
 

Powrót na górę strony
Polska Policja