Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Trzej zatrzymani w związku z bójką na plaży

Data publikacji 20.08.2013

Wczoraj wieczorem dzięki ścisłej współpracy policjantów z Pomorza z policjantami ze Śląska został zatrzymany 29-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej. Na podstawie zapisów z monitoringu funkcjonariusze zidentyfikowali mężczyznę - jeszcze dziś zostanie on przewieziony do Komendy Miejskiej Policji w Gdyni gdzie zostanie przesłuchany i prawdopodobnie usłyszy zarzuty udziału w zbiegowisku i pobicia. Od godzin porannych trwa przesłuchiwanie dwóch zatrzymanych bezpośrednio po zdarzeniu mężczyzn. Oni również usłyszą takie zarzuty.

Ścisła współpraca policjantów z Pomorza z policjantami ze Śląska doprowadziła do zidentyfikowania i zatrzymania 29-letniego mieszkańca Rudy Śląskiej, który jest podejrzewany o udział w zbiegowisku i pobicie na plaży miejskiej w minioną niedzielę. Mężczyzna jeszcze dziś pod nadzorem funkcjonariuszy trafi do Gdyni, gdzie zostanie przesłuchany.

Dziś w Komendzie Miejskiej Policji w Gdyni zostali przesłuchani dwaj mężczyźni zatrzymani bezpośrednio po pobiciu. 33- i 25-letni mieszkańcy Śląska prawdopodobnie usłyszą zarzuty pobicia i udziału w zbiegowisku. Za tego typu przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Nadal trwają bardzo intensywne czynności w związku z wydarzeniem na gdyńskiej plaży. Policjanci przesłuchują kolejnych świadków, a także szczegółowo analizują monitoring, który pomoże w identyfikacji następnych uczestników zdarzenia.

(KWP w Gdańsku / pt)

 
 

Powrót na górę strony