Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Amfetamina w „komórce” przejęta przez policjantów

Data publikacji 21.08.2013

Policjanci z KWP w Bydgoszczy zatrzymali 18-letniego dilera narkotyków. Materiał dowodowy zgromadzony przez śledczych pozwolił na przedstawienie mu zarzutu rozprowadzania narkotyków. Policjanci wnioskować będą o jego aresztowanie.

Policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy uzyskali informację, że 18-letni mieszkaniec Szwederowa może być powiązany z przestępczością narkotykową. Wczoraj (20.08) popołudniu zatrzymali bydgoszczanina oraz przeszukali pomieszczenie, w którym jak się okazało, trzymał swój „towar”. Po dokładnym sprawdzeniu okazało się, że w foliowych workach, zwinięte w kulki z foli aluminiowej, 18-latek miał ponad 200 g amfetaminy, z której można było przygotować ok. 700 porcji narkotyków, wartych na czarnym rynku ponad 17 tys. złotych.

Mężczyzna trafił do bydgoskiego komisariatu, a stamtąd do policyjnego aresztu. Materiał dowodowy zgromadzony przez policjantów ze Szwederowa pozwolił na przedstawienie mu zarzutu rozprowadzania narkotyków. Policjanci będą wnioskować o aresztowanie 18-latka. Będą także sprawdzać, kto „zaopatrywał się” u młodego „handlarza”. Nie wykluczają w tej sprawie dalszych zatrzymań.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Powrót na górę strony