Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pseudokibic zatrzymany w związku z rozbojem

Data publikacji 27.08.2013

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który może mieć związek z nieudanym napadem rabunkowym na dwoje Ukraińców. Podejrzany z maczetą w ręku zaatakował jadącą autem parę z żądaniem wydania pieniędzy, raniąc przy tym mężczyznę maczetą. Zatrzymany jest aktywnym pseudokibicem JKS-u Jarosław.

Te zdarzenia rozegrały się w minioną niedzielę około  4:30 w Sieniawie koło Przeworska. Młody mężczyzna, który poruszał się samochodem osobowym ciemnego koloru, zatrzymał się obok auta, którym jechali obywatele Ukrainy, kobieta i mężczyzna.

Napastnik ubrany w odblaskową kamizelkę ostrzegawczą podszedł do samochodu Ukraińców i przez uchylone okno od strony kierowcy zażądał pieniędzy. Wymachiwał trzymaną w ręku maczetą, którą skaleczył siedzącego w samochodzie obywatela Ukrainy. Ten natychmiast uruchomił silnik i odjechał.

Policjanci z Przeworska szybko ustalili, kto mógł być sprawcą usiłowania napadu. Chodziło o 29-letniego mieszkańca powiatu jarosławskiego. Mężczyzna ten został zatrzymany wczoraj po południu przez policjantów z Lubaczowa. Jechał z kolegami do Narola, gdzie miał wziąć udział w ustawce pseudokibiców. Więcej na ten temat >>

(KWP w Rzeszowie / mw)

Powrót na górę strony