Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci najlepsi w siatkówce plażowej w powiecie

Data publikacji 27.08.2013

W weekend na obrzeżach Włocławka odbył się turniej plażowej piłki siatkowej. Wygrała drużyna policjantów. Była to już kolejna, czwarta edycja tego turnieju. W poprzedniej edycji włocławscy policjanci również stanęli na najwyższym miejscu na podium.

W turnieju zagrali przedstawiciele mediów, urzędników, straży pożarnej, nauczycieli, firm z Włocławka i reprezentacja włocławskich policjantów. Mecze odbywały się w 2 grupach po 6 zespołów, na 2 boiskach jednocześnie. Policyjna drużyna w fazie grupowej zajęła II miejsce. W półfinale mundurowi pokonali drużynę straży pożarnej.

W kończącym turniej meczu finałowym policjanci spotkali się z siatkarzami reprezentującymi Bulwar Sportu. Po zaciętej walce mundurowi wygrali 2:0.

Była to już kolejna, czwarta edycja tego turnieju. W poprzedniej edycji włocławscy policjanci również stanęli na najwyższym podium. Okazuje się, że i tym razem nie zawiedli.

Dumni jesteśmy z naszych Kolegów, dziękujemy im za godne reprezentowanie włocławskiej policji. Liczymy, że w przyszłości również siegną po laur zwycięstwa!

(KWP w Bydgoszczy / mw)

Powrót na górę strony