Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pijana matka wywróciła się z 6-miesięcznym synkiem

Data publikacji 28.08.2013

Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała matka, która opiekowała się 6-miesięcznym synkiem. Kobieta idąc ulicą i trzymając chłopca na rękach, przewróciła się. Pomocy udzielili jej pracownicy pobliskiego biura, oni też wezwali na miejsce policję. Funkcjonariusze z Bielan zatrzymali nietrzeźwą matkę. Chłopiec trafił pod opiekę ojca, a 29-letnia kobieta do izby wytrzeźwień.

Tuż po 16:00 oficer dyżurny bielańskiej komendy został poinformowany przez świadka zdarzenia, że nietrzeźwa kobieta niesie na rękach małe dziecko. W pewnym momencie siedząc w biurze, zauważył przez okno, że kobieta przewróciła się. Wraz z pozostałymi pracownikami biura natychmiast wybiegł z budynku, aby udzielić pomocy kobiecie i jej dziecku. W międzyczasie wezwał też policję. Na miejsce natychmiast przyjechali mundurowi.

Patrolowcy zatrzymali Iwonę T. i sprawdzili stan jej trzeźwości. Kobieta miała ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Na rękach trzymała 6-miesięczne dziecko. Na miejsce została wezwana karetka pogotowia. Po zbadaniu, dziecko trafiło pod opiekę ojca. Nietrzeźwa matka został przewieziona do izby wytrzeźwień. Kobiecie już został przedstawiony zarzut za to, że mając obowiązek opieki nad synem dopuściła do przebywania 6-miesięcznego chłopca, w okolicznościach niebezpiecznych dla jego zdrowia.

(KSP / mw)

Powrót na górę strony