Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wpadł poszukiwany od roku mężczyzna

Data publikacji 29.08.2013

Policjanci z Ursynowa zatrzymali Roberta M. Mężczyzna był poszukiwany przez warszawski sąd do odbycia kary za pobicie. 37-latek był już w przeszłości karany za rozboje z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Teraz odpowie także za posiadanie narkotyków, które w miejscu jego przebywania zabezpieczyli funkcjonariusze. Za to przestępstwo grozi mu kara do 3 lat więzienia.

37-latek ukrywał się przed organami ścigania przez rok. Mokotowski sąd wystawił za nim list gończy. Robert M. ma na swoim koncie pobicie, za które został skazany na dwa lata pozbawienia wolności.

Na jego trop wpadli policjanci z ursynowskiego wydziału zwalczającego przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. Mężczyzna był już karany za rozboje z użyciem niebezpiecznego narzędzia, a z informacji funkcjonariuszy wynikało, że może posiadać przy sobie broń palną. Ich akcja zakończyła się zatrzymaniem 37-latka w mieszkaniu na terenie warszawskich Włoch.

Policjanci zabezpieczyli tam porcję marihuany, za której posiadanie Robert M. usłyszał zarzut. Mężczyzna zgodnie z dyspozycją sądu trafił do aresztu śledczego, gdzie odbędzie zasądzoną karę.

(KSP / mj)

Powrót na górę strony