Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

7-1 w strugach deszczu

Data publikacji 29.08.2013

Wymagający przeciwnik i obfity deszcz, to mieszanka z jaką musieli sobie poradzić zawodnicy policyjnej reprezentacji w piłce nożnej. W ostatnim meczu sparingowym spotkali się z reprezentacją Polsatu i po 90 minutach walki na boisku zakończyli spotkanie zwycięstwem 7-1. To był ważny sprawdzian przed zbliżającym się turniejem w Wilnie.

Dla policyjnej reprezentacji piłkarskiej był to ważny sprawdzian przed zbliżającym się IX Europejskim Turniejem Piłki Nożnej Drużyn Policyjnych o Puchar Generalnego Komisarza Policji Litewskiej. Tym razem ekipa polskiej Policji podejmowała na boisku przy ulicy Kawęczyńskiej w Warszawie drużynę telewizji Polsat. Spotkanie od samego początku zapowiadało się bardzo ciekawie. Mimo że aura tego wieczoru nie rozpieszczała zawodników, ci od pierwszego gwizdka dawali z siebie maxa. Ulewny deszcz jaki wtedy przechodził nad Warszawą był sporym utrudnieniem z którym musieli się zmierzyć piłkarze. Jednak odpowiednio dobrana przez trenera policjantów taktyka, Andrzeja „Pułkownika” Kuczyńskiego, bardzo szybko przyniosła oczekiwane efekty. Spotkanie zakończyło się wynikiem 7-1 dla policyjnej reprezentacji.

W zeszłym roku na turnieju w Wilnie policjanci zdobyli wicemistrzostwo Europy, co było olbrzymim sukcesem. Teraz drużyna ostro wzięła się do treningów, aby być odpowiednio przygotowaną na tegoroczne zmagania. Mamy nadzieję, że tym razem nasi reprezentacji przywiozą do Polski złote medale!

kj

Powrót na górę strony