Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Agresywny 35-latek w rękach Policji

Data publikacji 07.09.2013

Policjanci zatrzymali 35-latka, który odpowie za zniszczenie pomieszczenia restauracji oraz przemoc i groźbę wobec obywatela Syrii. Mężczyzna wszedł do lokalu aby zamówić alkohol. Po pewnym czasie zaczął być agresywny. Obrażał pracownice restauracji, a następnie zaczął demolować pomieszczenie. W pewnym momencie rzucił się z kuflem na obywatela Syrii, który próbował powstrzymać napastnika przed dalszą agresją.

Do jednego z lokali w centrum miasta wszedł 35-latek. Mężczyzna chciał zamówić alkohol obrażając przy tym pracownice restauracji, a następnie zaczął demolować pomieszczenie.

W pewnym momencie rzucił się z kuflem na obywatela Syrii, który próbował powstrzymać napastnika, przed dalszą agresją. Pokrzywdzony zasłonił się ręką, co spowodowało rozbicie kufla.

35- latek podczas awantury wielokrotnie groził i obrażał obywatela Syrii. Chwilę później był on już w rękach funkcjonariuszy. Sprawca usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz przemocy i groźby bezprawnej wobec osoby w związku z jej przynależnością narodową i rasową oraz naruszenia ciała.

Za te przestępstwa grozi mu kara do 5 lat pobawienia wolności.

KWP Lublin / ik

Powrót na górę strony