Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sportowy mundurowy weekend

Data publikacji 23.09.2013

Sobotnie III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza „STRONGMAN” Służb Mundurowych i Amatorów rozpoczęły sportowy weekend służb mundurowych. Dużym czynnym zainteresowaniem wśród mundurowych cieszył się "Słoneczny Bieg" oraz turniej siatkówki plażowej. Aktywny udział w mundurowych zmaganiach wziął Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Janusz Stępniak.

W minioną sobotę odbyły się już III Otwarte Mistrzostwa Mazowsza „STRONGMAN” Służb Mundurowych i Amatorów w Sportach Siłowych. Organizatorami zawodów były Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Mazowieckiego, Oddziałowa Organizacja Związkowa NSZZ Funkcjonariuszy Straży Granicznej przy Nadwiślańskim Oddziale SG, KWP zs. w Radomiu, Centrum Wspomagania Sportowego i Promocji Zdrowia „Atleta” i Galeria Słoneczna.

Natomiast w niedzielę policjanci i pracownicy policji wzięli udział w "Słonecznym Biegu"  na dystansie 3,5 km, oraz w turnieju siatkówki plażowej. W biegu  w klasyfikacji służb mundurowych, wśród kobiet zwyciężyła Dorota Górska z Wydziału Kadr i Szkolenia KWP zs. w Radomiu, drugie miejsce zajęła kom. Alicja Śledziona Rzecznik Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji.

Zarówno w biegu jak również w turnieju udział wziął Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Janusz Stępniak dając wszystkim przykład, jak aktywnie i zdrowo można spędzić weekend. Kolejnym tego typu przykładem był przyjazd rowerem Komendanta Stępniaka wspólnie z  I Zastępcą Komendanta Miejskiego Policji w Radomiu kom. Robertem Faryną na obchody Europejskiego Dnia bez Samochodu.

Podczas imprezy zorganizowanej z okazji Dnia bez Samochodu na Placu Jagiellońskim w Radomiu, można było oglądać policyjne samochody oraz bezpłatnie oznakować swój rower.

(KWP w Radomiu / ak)

Powrót na górę strony