Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kryminalni zatrzymali "na gorąco" włamywacza do pojazdu

Dzięki skutecznym działaniom kryminalnych z Targówka doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o kradzież z włamaniem do pojazdu. Zatrzymany, na oczach policjantów, rozwiercił zamek w drzwiach zaparkowanego opla próbując się w ten sposób do niego włamać. Dalsze ustalenia funkcjonariuszy doprowadziły do udowodnienia Dariuszowi W. innych kradzieży z włamaniem do pojazdów, do których doszło na terenie dzielnicy. 33-latek usłyszał łącznie dziewięć zarzutów. Mężczyzna przyznał się do wszystkich zarzucanych czynów i poddał dobrowolnie karze.

W związku z kradzieżami z włamaniem do pojazdów do jakich dochodziło na terenie Targówka, kryminalni podjęli intensywne działania, które zakończyły sie zatrzymaniem mężczyzny podejrzanego o ten przestępczy proceder. Policjanci zauważyli, jak jakiś mężczyzna przygląda się zaparkowanemu oplowi. W pewnej chwili ten sam mężczyzna rozwiercił zamek w pojeździe próbując się w ten sposób włamać do  niego. W tym czasie interweniowali kryminalni, którzy „ na gorąco” zatrzymali podejrzanego.

Dariusz W. trafił do policyjnej celi. Dalsze skrupulatne ustalenia policjantów z Targówka doprowadziły do udowodnienia 33-latkowi jeszcze innych kradzieży z włamaniem do pojazdów, które miały miejsce na terenie dzielnicy. Policjanci przedstawili Dariuszowi W. łącznie dziewięć zarzutów dotyczących kradzieży z włamaniem. Podejrzany w trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanych czynów i poddał dobrowolnie karze.

KSP / pt

 

Powrót na górę strony