Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Komendanci z wizytą u rannego policjanta

Data publikacji 12.10.2013

Nadinsp. Marek Działoszyński, Komendant Główny Policji, oraz nadinsp. Dariusz Działo, Komendant Stołeczny Policji, odwiedzili przebywającego w warszawskim szpitalu policjanta z południowopraskiego wydziału wywiadowczego. Funkcjonariusz został wczoraj postrzelony przez 38-letniego mężczyznę podczas interwencji w jednym z mieszkań na warszawskim Gocławiu.

Do dramatycznego zdarzenia doszło wczoraj podczas policyjnej interwencji w jednym z warszawskich mieszkań. Funkcjonariusze zostali wezwani przez ekipę pogotowia ratunkowego, która nie mogła sobie poradzić z agresywnie zachowującym się mężczyzną. Kiedy mundurowi pojawili się na miejscu zdarzenia, zostali zaatakowani przez 38-latka, który wyjął broń i postrzelił jednego z funkcjonariuszy. Kolega z patrolu wyciągnął partnera z mieszkania. Ranny policjant natychmiast został przewieziony do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo, a lekarze określają jego stan jako dobry.

Dzisiaj w południe nadinsp. Marek Działoszyński wraz z nadinsp. Dariuszem Działo odwiedzili w szpitalu rannego funkcjonariusza. Komendanci życzyli mu przede wszystkim szybkiego powrotu do zdrowia. Oferowali mu oraz jego najbliższym pomoc w tej trudnej sytuacji. Równocześnie podziękowali policjantowi za odwagę i zaangażowanie w służbę.

Mamy nadzieję, że nasz kolega szybko odzyska pełnię sił, czego my mu życzymy.

(KSP)

Powrót na górę strony