Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tysiące porcji narkotyków mniej

Data publikacji 19.10.2013

Policjanci Centralnego Biura Śledczego KGP wspólnie z funkcjonariuszami mazowieckiej komendy wojewódzkiej przejęli 4 kilogramy marihuany i zatrzymali mężczyznę podejrzewanego o handel środkami odurzającymi. Dzięki tej realizacji udaremniono rozprowadzenie tysięcy porcji narkotyków.

Policjanci na podstawie posiadanych informacji weszli na teren jednej z posesji w Ciechanowie. Tam, w garażu, zaskoczyli wynajmującego pomieszczenie, który był w trakcie porcjowania marihuany. Miał do tego wagę elektroniczną oraz dziesiątki woreczków strunowych – tzw. „dilówek”.

W sumie funkcjonariusze CBŚ Zarządu w Radomiu, którzy współdziałali przy tej sprawie z mazowieckimi policjantami, zabezpieczyli około 4 kilogramy narkotyku o czarnorynkowej wartości blisko 130 tysięcy złotych.

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Ciechanowie sąd na trzy miesiące aresztował zatrzymanego w tej sprawie. Na poczet przyszłych kar policjanci zabezpieczyli gotówkę oraz samochód o łącznej wartości ponad  82 tysiące złotych.

Podejrzanemu grozi 10 lat pozbawienia wolności.

KWP Radom / ik

Film Tysiące porcji narkotyków mniej

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Tysiące porcji narkotyków mniej (format flv - rozmiar 7.38 MB)

Powrót na górę strony