Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Przejęli ponad 2 kilogramy marihuany

Data publikacji 22.10.2013

Policjanci z referatu narkotykowego w Bielsku-Białej zabezpieczyli marihuanę, z której można by uzyskać 4 tys. porcji tego środka odurzającego. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych narkotyków przekracza 60 tys. złotych. Zatrzymanym w tej sprawie bielszczanom grozi do 10 lat za kratami.

Śledczy uzyskali informację, z której wynikało, że dwaj 26-latkowie zajmują się hodowlą konopi indyjskich i wprowadzaniem do obrotu środków odurzających. Wkroczyli do ich mieszkań w centrum miasta, gdzie odnaleźli i zabezpieczyli środki odurzające, z których można by uzyskać 4 tys. porcji marihuany. W czasie przeszukania zabezpieczono także aparaturę do hodowli konopi oraz wagi elektroniczne. Wszystko wskazywało na to, że zatrzymani dopiero co zakończyli hodowlę, której plony zamierzali wprowadzać na rynek.

Dilerzy trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających i handlu marihuaną, za co grozi im do 10 lat więzienia. Sąd na wniosek policji i prokuratury tymczasowo aresztował obu sprawców.

(KWP w Katowicach / mj)

Film Przejęli ponad 2 kilogramy marihuany

Opis filmu: narkotyki, marihuana, hodowla, konopie indyjskie

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Przejęli ponad 2 kilogramy marihuany (format flv - rozmiar 3 MB)

Powrót na górę strony