Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci CBŚ zabezpieczyli prawie pół kilograma narkotyków

Data publikacji 25.10.2013

Funkcjonariusze z lubelskiego Zarządu Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji zatrzymali 30-letniego mieszkańca Warszawy, który w wynajmowanym mieszkaniu posiadał prawie pół kilograma narkotyków - kokainy i marihuany. W trakcie przeszukania policjanci ujawnili również sejf, w którym sprawca zgromadził prawie 70 tysięcy złotych. Jak wynika, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, 30-latek rozprowadzał narkotyki na terenie województwa lubelskiego oraz Warszawy.

Do zatrzymania 30-latka doszło wczoraj na terenie Warszawy. Funkcjonariusze CBŚ weszli do mieszkania 30-latka, podejrzewając, że może posiadać znaczne ilości narkotyków. Mężczyzna był całkowicie zaskoczony wizytą policjantów. W lodówce policjanci ujawnili prawie 200 gramów kokainy. Podczas dalszego przeszukania odnaleźli również ponad 300 gramów marihuany oraz sejf, w którym sprawca zgromadził prawie 70 tysięcy złotych.  Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających wynosi około 50 tysięcy złotych.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna rozprowadzał narkotyki na terenie województwa lubelskiego oraz Warszawy. Sprawa jest rozwojowa. Zatrzymany 30-latek dziś zostanie doprowadzony do prokuratury Rejonowej w Warszawie. Odpowie za posiadanie i wprowadzanie do obrotu znacznych ilości środków odurzających. Za te przestępstwa grozi do 12-lat pozbawienia wolności. 30-latek był już karany za przestępstwa kryminalne oraz z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

(KWP w Lublinie / mj)

Film Policjanci CBŚ zabezpieczyli prawie pół kilograma narkotyków

Opis filmu: CBŚ, narkotyki


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci CBŚ zabezpieczyli prawie pół kilograma narkotyków (format flv - rozmiar 6.71 MB)

Powrót na górę strony