Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zlikwidowana plantacja marihuany

Data publikacji 25.10.2013

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wytwarzanie narkotyków. W trakcie przeszukań pomieszczeń należących do zatrzymanych kryminalni znaleźli 61 roślin konopi indyjskich. 26 i 28-latkowie odpowiedzą za uprawę znacznej ilości marihuany grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

W środę policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wytwarzanie narkotyków. 26 i 28-latkowie uprawiali marihuanę w jednym z pomieszczeń domu jednorodzinnego znajdującego się na terenie gminy Żukowo. W trakcie przeszukania budynku policjanci znaleźli 61 roślin konopi indyjskich. Były one hodowane w specjalnie przygotowanym pomieszczeniu. Plantacje były w pełni zautomatyzowane, naświetlane i wentylowane.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Już usłyszeli zarzuty uprawy znacznej ilości narkotyków, za co grozi im do 8 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzn został zastosowany środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego.

(KWP w Gdańsku / mj)

Film Zlikwidowana plantacja marihuany

Opis filmu: narkotyki, marihuana, uprawa, plantacja, konopie

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zlikwidowana plantacja marihuany (format flv - rozmiar 5 MB)

Powrót na górę strony