Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany ze znaczną ilością marihuany

Data publikacji 28.10.2013

Policjanci z Centralnego Biura Śledczego w Szczecinie zatrzymali 65-letniego mężczyznę, który miał w wynajmowanym mieszkaniu ponad dwa i pół kilograma marihuany. Usłyszał już zarzuty, teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Funkcjonariusze z CBŚ ze Szczecina, którzy zajmują się zwalczaniem przestępczości narkotykowej uzyskali informację, że w jednym z mieszkań na Niebuszewie mężczyzna może posiadać znaczną ilość narkotyków. Policjanci potwierdzili informację i zatrzymali 65-letniego mieszkańca Szczecina, który jak się okazało, w wynajmowanym mieszkaniu miał środki odurzające, w części przygotowane już do sprzedaży.

65-latek został zatrzymany. W Prokuraturze Rejonowej Szczecin–Niebuszewo usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Mężczyzna był już karany za liczne przestępstwa , w tym także narkotykowe.

Procederem narkotykowym zajmował się w czasie warunkowego zawieszenia kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu.

Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających mężczyźnie może grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Szczecinie / mj)

Powrót na górę strony