Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za czerpanie korzyści z prostytucji

Data publikacji 28.10.2013

Kara nawet 3 lat pozbawienia wolności grozi 23–latce, która przez ponad rok czerpała korzyści majątkowe z prostytucji przez inne kobiety w luksusowej agencji towarzyskiej. Jak wynika z ustaleń policjantów, Natalia W. systematycznie pobierała pieniądze od swoich koleżanek. Zebrany w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na postawienie mieszkance Ostródy zarzutów. Kobieta przyznała się do winy. Teraz ze swojego postępowania będzie tłumaczyć się przed sądem.

Ostródzcy kryminalni od pewnego czasu prowadzili postępowanie w sprawie czerpania korzyści majątkowych z prostytucji. Policjanci podejrzewali, że jedna z kobiet pobiera pieniądze od swoich koleżanek, które świadczyły klientom usługi seksualne. Dzięki prowadzonym w tej sprawie czynnościom i przesłuchanym świadkom funkcjonariusze zdobyli niezbite dowody, które pozwoliły na przedstawienie Natalii W. zarzutów. Kobieta podczas przesłuchania przyznała się do zarzucanych jej czynów. Ponadto okazało się, że 23–latka przejęła interes po poprzednim właścicielu, który trafił do więzienia. Akt oskarżenia przeciwko kobiecie został już przesłany do sądu.

Teraz mieszkanka Ostródy będzie tłumaczyć się ze swojego postępowania. Za czerpanie korzyści majątkowych z prostytucji przez inne osoby może trafić do więzienia nawet na 3 lata.

(KWP w Olsztynie / mw)

Powrót na górę strony