Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali poszukiwanego 22-latka

Data publikacji 31.10.2013

Kędzierzyńscy policjanci zatrzymali poszukiwanego niebezpiecznego przestępcę, podejrzanego między innymi o napad na bank. Mieszkaniec województwa śląskiego ukrywał się na jednej z wiejskich posesji.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego kędzierzyńskiej komendy zatrzymali w miniony wtorek (29 października) 22-letniego mieszkańca województwa śląskiego. Mężczyzna poszukiwany był 4 listami gończymi i 10 nakazami doprowadzenia do zakładu karnego. Poszukiwania prowadzono między innymi w związku z podejrzeniem napadu na bank w Katowicach w lutym 2011 roku. Wtedy napastnik groził kasjerce przedmiotem przypominającym broń i podpaleniem placówki.

Policjanci ustalili, że mężczyzna ukrywa się na terenie jednej z wiejskich posesji w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Kryminalni przez kilkanaście godzin obserwowali to miejsce. Mając wiedzę na temat przestępstw, jakich dopuszczał się wcześniej, czekali na najbezpieczniejszy moment do jego zatrzymania. Gdy tylko opuścił posesję natychmiast wkroczyli funkcjonariusze i zatrzymali 22-latka.

(KWP w Opolu / mj)

Film Policjanci zatrzymali poszukiwanego 22-latka

Opis filmu: zatrzymania poszukiwanych

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Policjanci zatrzymali poszukiwanego 22-latka (format flv - rozmiar 2.35 MB)

Powrót na górę strony