Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Służbę w policji łączy ze swoją pasją i sukcesami w kick-boxingu

Data publikacji 04.11.2013

Wielokrotna Mistrzyni Świata, Europy i Polski oraz wielokrotna zdobywczyni Pucharu Świata w kick-boxingu. Od 2006 roku nie przegrała żadnej walki. Swoją sportową pasję łączy ze służbą w policji. Mowa o st. post. Paulinie Bieć – funkcjonariuszce Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Jej obecne plany sportowe to wygranie w przyszłym roku wszystkiego, co będzie do wygrania i pozostanie sobą. Plany zawodowe to dalsze zdobywanie wiedzy i doświadczenia, aby być jeszcze lepszą w tym co robi.

29-letnia mistrzyni - st. post. Paulina Bieć, trenuje kick-boxing od 13 lat, a więc niemal połowę życia spędziła uprawiając sport. Wcześniej także pływała. Ukończyła wrocławską Akademię Wychowania Fizycznego. Do Policji wstąpiła bo od dawna była zainteresowana mundurem i chciała mieć satysfakcję z wykonywanego zawodu. Służy w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Pełniąc służbę w policji, kontynuuje jednocześnie karierę sportową, odnosząc sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej.

Pani Paulina jest m.in. trzykrotną Mistrzynią Świata w Kickboxingu, czterokrotną Mistrzynią Europy w formułach K-1 i Low-Kick, a także wielokrotną zdobywczynią Pucharu Świata i wielokrotną Mistrzynią Polski. Jak sama przyznaje, do każdej walki zawsze jest bardzo dobrze przygotowana i skupiona. Nie ukrywa, że wchodząc do ringu zawsze ma więcej do stracenia niż przeciwniczka. Zdobyła wiele tytułów i musi ich bronić. Z biegiem lat nauczyła się jednak panować nad emocjami. Nigdy też nie lekceważy przeciwniczek. W życiu jak na ringu wyznaje zasadę fair play.

Pani Paulina nie ukrywała, że umiejętności jakie posiada, nie były jej jak dotąd potrzebne w służbie na ulicy i jak dodała "niech tak zostanie". Obecne plany sportowe mistrzyni to: wygrać w przyszłym roku wszystko, co będzie do wygrania i pozostać sobą. Plany zawodowe, to zdobywać wiedzę i doświadczenie, aby być jeszcze lepszą w tym co robi.

Ostatni jej wielki sukces to złoty medal w Brazylii na Mistrzostwach Świata w kick-boxingu. Zawody odbyły się w dniach 29 września – 7 października 2013 r. w Brazylii. Przypomnijmy, że Reprezentacja Polski zajęła w nich drużynowo III miejsce na 47 startujących ekip z różnych państw. Polacy zdobyli łącznie 4 złote, 2 srebrne i 3 brązowe medale.

Pani Paulina Bieć otrzymała od Komendanta Miejskiego Policji we Wrocławiu gratulacje za sportowe sukcesy oraz specjalne wyróżnienie.

(KWP we Wrocławiu / mj)

Powrót na górę strony