Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wywiadowcy zatrzymali włamywaczy, pasera i poszukiwanego

Data publikacji 06.11.2013

Policjanci z Pragi Północ zatrzymali dwóch podejrzanych o kradzież z włamaniem do samochodu marki Lublin oraz mężczyznę, do którego najprawdopodobniej trafiły skradzione narzędzia. W lokalu jednego z nich wywiadowcy znaleźli poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi.

Północnoprascy wywiadowcy wpadli na trop podejrzanych o kradzież z włamaniem do pojazdu. Z ustaleń policjantów wynikało, że podejrzani przy ulicy Wileńskiej wybili szybę w drzwiach lublina i skradli wiertarko-wkrętarkę, klucze nasadowe i inne narzędzia o łącznej wartości 3 tys. złotych.

Funkcjonariusze w jednym z praskich lokali najpierw zatrzymali Adriana G. Kilka dni później wywiadowcy zatrzymali Huberta K. Niedługo po tym funkcjonariusze ustalili do kogo trafiły skradzione narzędzia. Jacek T. również został zatrzymany w związku z podejrzeniem o paserstwo. W jego lokalu wywiadowcy znaleźli poszukiwanego Dariusza D. Mężczyzna był ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania oraz dwoma listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy w Wyszkowie i Sąd Okręgowy w Siedlcach.

Dalej sprawą zajęli się policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu z północnopraskiej komendy. Po zebraniu materiału dowodowego, Adrian G. i Hubert K. usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem do pojazdu działając w recydywie. Obaj mężczyźni w trakcie przesłuchania przyznali się. Jacek T. usłyszał zarzut paserstwa, natomiast Dariusz D. trafił do zakładu karnego.

(KSP / mj)

Film Wywiadowcy zatrzymali włamywaczy, pasera i poszukiwanego

Opis filmu: kradzieże z włamaniem, zatrzymania poszukiwanych, ena


Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Wywiadowcy zatrzymali włamywaczy, pasera i poszukiwanego (format flv - rozmiar 3.01 MB)

Powrót na górę strony