Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany do sprawy zabójstwa

Data publikacji 08.11.2013

Wczoraj (07.11) popołudniu kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu wraz z policjantami z Chełmży i funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali do sprawy zabójstwa 72-letniej mieszkanki Chełmży, 49-letniego mieszkańca Chełmży. Teraz śledczy sprawdzają jego związek z tą sprawą.

Wczoraj (07.11) po południu po kilkudziesięciu godzinach intensywnej pracy kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu wraz z policjantami z Chełmży i Wydziału Kryminalnego Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy zatrzymali 49-letniego mieszkańca Chełmży. Śledczy weryfikują jego związek z zabójstwem 72-letniej mieszkanki tej samej miejscowości.

Przypomnijmy: w środę (06.11) około godz. 16.00 dyżurny policji w Chełmży otrzymał zgłoszenie, że rodzina nie może się dostać do mieszkania swojej krewnej. Policjanci na miejsce wezwali strażaków, którzy pomogli dostać się do mieszkania przez okno. Tam funkcjonariusze odnaleźli nieżyjącą 72- latkę. Na miejsce wezwano grupę kryminalnych, która pod nadzorem prokuratora wraz z technikiem kryminalistyki i biegłym medycyny sądowej wykonywała oględziny. Zebrane ślady świadczyły o tym, że do śmierci kobiety przyczyniły się inne osoby. Śledztwo w sprawie zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa Toruń Wschód.

(KWP w Bydgoszczy / mj)

Powrót na górę strony