Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Dolnośląscy policjanci odebrali puchary z rąk Prezesa PZPN za wzorową współpracę z klubami

Data publikacji 13.11.2013

Puchar i podziękowanie dla Komendy Miejskiej Policji w Legnicy oraz Komend Powiatowych Policji w Polkowicach i Lubinie za wzorową współpracę z klubami przy organizacji meczów piłki nożnej w sezonie 2012/2013. Policjanci odebrali je z rąk Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniewa Bońka.

Wręczenie statuetek odbyło się w Kielcach podczas Konferencji „Bezpieczny Stadion”. Otrzymało je dwanaście komend z całego kraju, na terenie których rozgrywane są mecze ekstraklasy, pierwszej i drugiej ligii piłki nożnej oraz mecze Reprezentacji Polski. Wśród wyróżnionych znalazły trzy dolnośląskie jednostki Policji z Legnicy, Polkowic i Lubina.

Puchary i podziękowania otrzymali z rąk Prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej - Zbigniewa Bońka:

• Naczelnik Sztabu Policji Komendy Miejskiej Policji w Legnicy - podinsp. Henryk Szewczuk,
• Naczelnik Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach - podinsp. Krzysztof Płaskonka
• Asystent Sztabu Policji Komendy Powiatowej Policji w Lubinie - asp. sztab. Roman Szwedo,

Wyróżnienie nadawane jest na podstawie ocen delegatów PZPN, którzy obecni są podczas rozgrywek ligowych. Dzięki wzorowemu zabezpieczeniu rozgrywek w Legnicy nie doszło do żadnego zakłócenia porządku publicznego. Podinsp. Szewczuk pojechał po odbiór wyróżnienia bezpośrednio po zabezpieczeniu meczu z Lechem Poznań, gdzie padł rekord frekwencji na legnickim stadionie.

(KWP we Wrocławiu / mw)
 

Powrót na górę strony