Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany motocyklowy pirat

Data publikacji 14.11.2013

Policjanci ruchu drogowego goleniowskiej komendy wykorzystują w swojej pracy niedawno nabytą broń w walce z piratami drogowymi – opla insignię. Są już pierwsze efekty służby nowym radiowozem. Mundurowi zatrzymali motocyklistę jadący krajową trójką z prędkością 232 km/h.

Funkcjonariusze drogówki na drodze krajowej nr 3 zatrzymali motocyklistę, który jechał z prędkością 232 km/h. Jego wyczyn został nagrany videorejestratorem, będącym na wyposażeniu insignii.

37-letni kierowca tłumaczył się tym, że zrobił sobie ostatnią przejażdżkę kończącą sezon motocyklowy. To go w żaden sposób nie usprawiedliwiło.

Jadąc z taką prędkością narażał na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i innych uczestników ruchu drogowego. Przekroczenie prędkości nie było jego jedynym wykroczeniem. Okazało się, że mężczyzna nie posiadał również uprawnień do kierowania jednośladem.

Nieodpowiedzialny mężczyzna został ukarany mandatem karnym w wysokości 700 złotych, a jego konto wzbogaciło się o 10 punktów karnych.

(KWP w Szczecinie / mj)

Film Zatrzymany motocyklowy pirat

Opis filmu: ruch drogowy, videorejestrator

Film w formacie nieobsługiwanym przez odtwarzacz. Pobierz plik Zatrzymany motocyklowy pirat (format flv - rozmiar 330 KB)

Powrót na górę strony