Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Beczka pełna marihuany

Data publikacji 16.11.2013

Policjanci z komisariatu w Łaskarzewie zabezpieczyli 20-litrową beczkę pełną marihuany, którą zakopał pod ziemią 22-letni mężczyzna. Teraz w policyjnym areszcie oczekuje na dalszą decyzję prokuratora.

Policjanci z komisariatu w Łaskarzewie w trakcie wykonywania swoich czynności służbowych dotarli do jednej z posesji w gminie Sobolew. Sprawdzając budynki gospodarcze zobaczyli porozwieszane siatki, które wedle doświadczenia funkcjonariuszy ze spraw narkotykowych, mogły służyć do suszenia konopi. Nie mylili się. Po chwili znaleźli papierową kopertę z suszem roślinnym. Bardzo wnikliwie prowadzone przeszukanie doprowadziło do ujawnienia niecodziennej skrytki. Po ziemią zakopana była 20-litrowa beczka wypełniona marihuaną. Do wyjaśnienia sprawy zatrzymany został mieszkający tam 22-latek. W policyjnym areszcie oczekuje na dalsze decyzje prokuratora.

Za posiadanie środków odurzających przepisy przewidują karę pozbawienia wolności do 3 lat. Jeśli posiadanie tych środków dotyczy znacznej ilości – kara pozbawienia wolności wzrasta do lat 10.

KWP Radom / kj

Powrót na górę strony