Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpiecznie podczas meczu

Data publikacji 16.11.2013

Na Stadionie Miejskim we Wrocławiu rozegrany wczoraj został towarzyski mecz pomiędzy reprezentacjami Polski i Słowacji. Na trybunach zasiadło ponad 40 tysięcy kibiców. Mecz przebiegł spokojnie. Nad bezpieczeństwem czuwali policjanci. Nie odnotowano żadnych poważniejszych incydentów.

15 listopada 2013 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu o godzinie 20.45 odbył się towarzyski mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Polski i Słowacji. Na trybunach zasiadło ponad 40 tysięcy osób. Z uwagi na taką liczbę przewidywanych kibiców dolnośląscy policjanci odpowiednio wcześniej przygotowywali się już do zabezpieczenia tej imprezy masowej.

Nad bezpieczeństwem na terenie miasta i powiatów, na których terenie położone są trasy dojazdu do Wrocławia, czuwali policjanci m.in. prewencji, ruchu drogowego i służb operacyjnych. Oprócz monitorowania tras dojazdu do stadionu, policjanci kierowali też ruchem w obrębie obiektu, na którym odbywało się spotkanie piłkarskie i zabezpieczali trasy dojścia i rozejścia się kibiców.

Impreza sportowa przebiegła spokojnie. Zarówno przed meczem, w trakcie, jak i po meczu nie odnotowano żadnych poważniejszych zdarzeń.

KWP Wrocław / kj

Powrót na górę strony